KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12277449

nr 1227 7449

Angel Pintado Sevilla, Triptyk, Stadsvy. Olja på pannå, signerad. Ramens innermått: 18x75

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 7 januari 2019
kl 19:36:35

4/1 15:03:22 1      Vinnande bud